INFO-TV-FM O nas

Spółka INFO-TV-FM jest obecnie jedynym hurtowym dostawcą mobilnych audiowizualnych usług medialnych, w ramach których rozprowadza programy radiowe i telewizyjne w technologii DVB-T.

Zgodnie z decyzją Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej nr DZC-WAP-5176-3/09 z dnia 26 czerwca 2009 r. (z późniejszymi zmianami) dokonano na rzecz spółki INFO-TV-FM rezerwacji częstotliwości obejmującej kanały radiowe o szerokości 8 MHz z zakresu 470-790 MHz, przeznaczone do świadczenia mobilnych audiowizualnych usług medialnych, w tym rozprowadzania programów radiofonicznych lub telewizyjnych, na obszarze całego kraju, w radiokomunikacyjnej służbie dyfuzyjnej.

Dzięki współpracy z największymi nadawcami radiowymi i telewizyjnymi w ramach oferty hurtowej zapewnia dostęp do szerokiej treści programowej.

Emisja programów w ramach usługi INFO-TV-FM realizowana jest w oparciu o infrastrukturę spółki Emitel S.A., składającą się z sieci nadajników radiowych w największych miastach w Polsce. Ponadto INFO-TV-FM współpracuje z Cyfrowym Polsatem S.A., który w ramach mobilnych audiowizualnych usług medialnych odpowiada za obsługę nadawczą.

INFO-TV-FM w ramach oferty hurtowej świadczy również całodobowo usługi wsparcia technicznego oraz zapewnia opcjonalnie dostęp do systemu kodowania firmy Irdeto B.V.

© 2012 Info-TV-FM